Kotle na pevná paliva využívají palivo s vysokou efektivitou. Jejich solidní technika zajišťuje spolehlivý, bezpečný provoz a dlouhou životnost. To pro vás znamená: vysoká hospodárnost po mnoho let. Nabízíme kotle na tuhá paliva těchto značek:

 

Buderus

Kotle na pevná paliva Buderus využívají palivo s vysokou efektivitou. Jejich solidní technika zajišťuje spolehlivý, bezpečný provoz a dlouhou životnost. To pro vás znamená: vysoká hospodárnost po mnoho let.

 

Přejít na stránku výrobce

 

Dakon

Naše kotle na tuhá paliva jsou spolehlivým a úsporným zdrojem tepla, na který se díky dlouhé životnosti a vysoké kvalitě můžete skutečně spolehnout.

 

Přejít na stránku výrobce

 

Attack

Hledáte kotel s nízkými provozními náklady a komfortem podobným jako u plynového kotle? Představujeme Vám inovativní ekologické kotle ATTACK.

 

Přejít na stránku výrobce

 

OPOP

Kotle na pelety OPOP jsou představitelem automatických kotlů s nejnovější a přehlednější víceúčelovou dotykovou řídící jednotkou.

 

Přejít na stránku výrobce

 

Možnost instalace kotle na tuhá paliva jiné značky?

Můžeme pro Vás zajistit a namontovat i kotle na tuhá paliva jiné značky. Tuto nabídku nutno konzultovat s naším technikem. Ceny stanovené individuálně, plní normu ČSN 303-5:2013, třída IV.

Poptat nabídku