Fotovoltaika

kat_solar

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.

PORTFOLIO PRODUKTŮ AEG

Portfolio produktů AEG zahrnuje širokou škálu fotovoltaických produktů uspokujících potřebu flexibility a spolehlivosti v dnešních solárních elektrárnách bez ohledu na velikost instalace. Solární produkty AEG ( solární fotovoltaické panely, střídače, bateriové systémy a monitorovací zařízení) jsou vyráběny z pečlivě vybraných a testovaných komponent, aby byla zaručena jejich nejvyšší kvalita a dlouhá životnost.

 

FOTOVOLTAICKÁ ŘEŠENÍ AEG

Každý solární produkt AEG je navržen s ohledem na uživatele, aby poskytl bezproblémovou zkušenost. Produkty AEG činí ze solární energie zásadní součást vaší cesty k zelenější a udržitelnější budoucnosti.

 

SOLÁRNÍ PANELY

Panely_aeg

Portfolio solárních panelů AEG zahrnuje širokou škálu produktů, které vyhovují různým potřebám. To zahrnuje:

• Vysoce účinné monokrystalické a polykrystalické solární panely
• Ultra černé solární panely
• Double-glass solární panely
• Panely s technologií článků half-cut

Solární panely AEG jsou volitelně vybaveny monitorovací technologií AEG IMM

 

SOLÁRNÍ STŘÍDAČE

Stridac_aeg

Portfolio solárních, fotovoltaických střídačů se přizpůsobuje potřebám rezinenčních instalací a komerčních systémů vázaných na síť:

• Kompaktní jednofázové a třífázové střídače pro rezidenční instalace

Elegantní rezidenční střídače AEG umožňují přístup k jejich provozu a výkonu v reálném čase díky pokročilým mobilním, monitorovacím aplikacím.

 

BATERIOVÝ SYSTÉM

Baterie_aeg

Řešení uchovávání energie od AEG Vám umožní produkovat a užívat čistou energii ve vašem vlastním tempu (ve dne i v noci). Pomáhá Vám uchovat energii na dobu, kdy ji budete chtít použít a až ji budete potřebovat nejvíc.

Hybridní střídač integrovaný v bateriovém systému umožňuje flexibilně užívat energii Vaší instalace, napájet spotřebiče, převádět ji do sítě nebo ji ukládat na později.

Bateriové systémy AEG ukládají, vyrovnávají a přerozdělují energii z Vaší instalace od denní správy spotřeby spotřebičů po výpadky elektřiny. To Vám zaručuje čistou energii kdykoliv a kdekoliv.

Bateriové systémy AEG jsou rozšířitelné. V současné době jsou dostupné ve třech kapacitách.

• 4 kWh pro malé instalace
• 8 kWh pro středně velké instalace
• 12 kWh pro středně velké instalace

 

VAŠE ELEKTRÁRNA JAKO NA DLANI

Tablet_aeg

Získejte úplný přehled o výkonu jednotlivých panelů a ovládejte svou solární instalaci pomocí AEG IMM (monitorování jednotlivých panelů).

AEG IMM je unikátní monitorovací technologie poskytující data na úrovni panelu v reálném čase umožňující správu zařízení umělou inteligencí. S intuitivními vizualizacemi a virtuální asistencí internetového portálu AEG IMM máte svoji elektrárnu jako na dlani, chcete-li zkontrolovat technické problémy, zorganizovat údržbu elektrárny, optimalizovat svoje vklady a ušetřit čas. Užijte si klid díky chytrému monitoringu: máte to pod kontrolou.

CHYTRÁ MONITOROVACÍ TECHNOLOGIE AEG IMM

• KONTROLUJTE výkon Vaší elektrárny díky hlubšímu porozumění systému
• DOHLEDEJTE technické problémy vaší elektrárny na konkrétním umístění panelu
• DIAGNÓZA hlavní příčiny prostojů a nízké účinnosti díky rozsáhlé schopnosti analýzy dat
• BUĎTE INFORMOVÁNI o vývoji problémů upozorněním v reálném čase
• SNIŽTE zásahy do údržby a zvyšte jejich přesnost

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení