O nás

onas_baner

Kdo jsme a kam směřujeme

Rodinná firma Solid spol. s r.o. je na trhu od roku 1995, kdy se začala věnovat správě a údržbě nemovitostí, realitní činnosti a vedení účetnictví. Poté se společnost přeorientovala a od konce tisíciletí poskytuje komplexní dodávky v oblasti topení a chlazení. Prodáváme a montujeme automatické kotle, tepelná čerpadla a ostatní tepelnou techniku. Zastupujeme renomované značky Buderus, Samsung, alpha innotec, Blaze či Rehau.

 

Více než 1200 instalací

Zaměřujeme se zejména na ekologické a úsporné zdroje vytápění, a proto v současnosti z téměř 90 % instalujeme tepelná čerpadla (vzduch-voda, vzduch-vzduch), které dodávají teplo i při venkovních teplotách –25 stupňů Celsia. Za posledních dvacet let jsme instalovali stovky tepelných čerpadel, celkově máme za sebou více než 1200 úspěšných instalací v rodinných i bytových domech. 

 

Výhodou pro klienty je to, že zaměstnáváme specialisty všech profesí pro chlazení, topení, elektřinu i vodu včetně příslušných revizí. Vyberete si kotel na plyn či tuhá paliva (dřevo a dřevní pelety) nebo tepelné čerpadlo a my jej od vystěhování starého zařízení zprovozníme většinou během jednoho pracovního dne. Samozřejmostí je návrh celého řešení, zkrátka vše dodáme tzv. na klíč.

 

Okamžitý servis a díly i po 15 letech

Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Garance trvá zpravidla pět let, v případě některých značek si lze připlatit prodloužení záruky. Protože renomované značky zastupujeme dlouhodobě, víme, že kotle, čerpadla i vzduchotechnické jednotky fungují našim zákazníků celá léta bez sebemenších problémů.

 

Dosahujeme obrat v řádech desítek milionů korun ročně. Pro dodavatele jsme významnými partnery a máme s nimi výtečné vztahy, a proto můžeme zákazníkům přinášet výhodné ceny a kompletní servis. V případě poruchy zajistíme okamžité řešení problémů s rychlým dodáním náhradních dílů, které jsou u renomovaných značek dostupné i po 15 letech. Držíme všechny certifikace dodavatelů a pravidelně se účastníme školení v Česku i v zahraničí.

 

Showroom v Příbrami

V Příbrami provozujeme kamennou prodejnu, kde nás v pravidelných časech najdete od pondělí do pátku. Nejsme firmou „na e-mailu“, která funguje dnes, ale za dva roky, až budete potřebovat servis, už nikoliv. Primárně instalujeme ve středních a jižních Čechách, ale kotle, čerpadla nebo vzduchotechnické jednotky můžeme dodat kamkoliv v České republice. Pro naše zákazníky je důležité také to, že asistujeme při vyřízení dotací v rámci Nová zelená úsporám nebo tzv. kotlíkových dotací. Zejména tepelná čerpadla můžete pořídit s výraznou podporou ze strany státu.

 

Používáme nejnovější zařízení, materiály a postupy a máme tým loajálních profesionálů, kteří se vzdělávají a drží krok s moderními trendy. Chceme se stále posouvat dál, abychom mohli zákazníkům poskytovat ten nejlepší servis. Jsme tu pro vás a těšíme se, že budete našimi spokojenými zákazníky.

 

Tomáš Janoušek, Martin Rais

společníci

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení