O nás

onas_baner

Kdo jsme a kam směřujeme

Rodinná firma Solid spol. s r.o. je na trhu od roku 1995, kdy se začala věnovat správě a údržbě nemovitostí, realitní činnosti a vedení účetnictví. Poté se společnost přeorientovala a od konce tisíciletí poskytuje komplexní dodávky v oblasti topení a chlazení. Prodáváme a montujeme automatické kotle, tepelná čerpadla a ostatní tepelnou techniku. Zastupujeme renomované značky Buderus, Samsung, alpha innotec, Blaze či Rehau.

 

Více než 1200 instalací

Zaměřujeme se zejména na ekologické a úsporné zdroje vytápění, a proto v současnosti z téměř 90 % instalujeme tepelná čerpadla (vzduch-voda, vzduch-vzduch), které dodávají teplo i při venkovních teplotách –25 stupňů Celsia. Za posledních dvacet let jsme instalovali stovky tepelných čerpadel, celkově máme za sebou více než 1200 úspěšných instalací v rodinných i bytových domech. 

 

Výhodou pro klienty je to, že zaměstnáváme specialisty všech profesí pro chlazení, topení, elektřinu i vodu včetně příslušných revizí. Vyberete si kotel na plyn či tuhá paliva (dřevo a dřevní pelety) nebo tepelné čerpadlo a my jej od vystěhování starého zařízení zprovozníme většinou během jednoho pracovního dne. Samozřejmostí je návrh celého řešení, zkrátka vše dodáme tzv. na klíč.

 

Okamžitý servis a díly i po 15 letech

Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Garance trvá zpravidla pět let, v případě některých značek si lze připlatit prodloužení záruky. Protože renomované značky zastupujeme dlouhodobě, víme, že kotle, čerpadla i vzduchotechnické jednotky fungují našim zákazníků celá léta bez sebemenších problémů.

 

Dosahujeme obrat v řádech desítek milionů korun ročně. Pro dodavatele jsme významnými partnery a máme s nimi výtečné vztahy, a proto můžeme zákazníkům přinášet výhodné ceny a kompletní servis. V případě poruchy zajistíme okamžité řešení problémů s rychlým dodáním náhradních dílů, které jsou u renomovaných značek dostupné i po 15 letech. Držíme všechny certifikace dodavatelů a pravidelně se účastníme školení v Česku i v zahraničí.

 

Showroom v Příbrami

V Příbrami provozujeme kamennou prodejnu, kde nás v pravidelných časech najdete od pondělí do pátku. Nejsme firmou „na e-mailu“, která funguje dnes, ale za dva roky, až budete potřebovat servis, už nikoliv. Primárně instalujeme ve středních a jižních Čechách, ale kotle, čerpadla nebo vzduchotechnické jednotky můžeme dodat kamkoliv v České republice. Pro naše zákazníky je důležité také to, že asistujeme při vyřízení dotací v rámci Nová zelená úsporám nebo tzv. kotlíkových dotací. Zejména tepelná čerpadla můžete pořídit s výraznou podporou ze strany státu.

 

Používáme nejnovější zařízení, materiály a postupy a máme tým loajálních profesionálů, kteří se vzdělávají a drží krok s moderními trendy. Chceme se stále posouvat dál, abychom mohli zákazníkům poskytovat ten nejlepší servis. Jsme tu pro vás a těšíme se, že budete našimi spokojenými zákazníky.

 

Tomáš Janoušek, Martin Rais

společníci

 

Zpět do obchodu