Nástěnné kondenzační kotle Buderus pro obytné budovy a průmyslové využití jsou nejen výkonné, ale také šetří místo. Jejich technika je mimořádně efektivní a je možné ji snadno zapojit do spolehlivého systému s obnovitelnými energiemi.

Logamax plus GB062

Plynový kondenzační kotel v provedení ve výkonových variantách 14 a 24 kW a v provedení singl, kombi (pouze 24 kW). Pro rodinné domy i byty.

Přejít na stránku výrobce

Logamax plus GB172

Plynový kondenzační kotel o jm. výkonu 14 a 24 kW určený pro bytové jednotky nebo rodinné domy s možností integrovaného ohřevu TV.

Přejít na stránku výrobce

Logamax plus GB172T

Plynový kondenzační kotel o jmenovitém výkonu 14 a 24 kW s podstavným zásobníkem TV s vrstveným nabíjením o objemu 150 litrů nebo s bivalentním solárním zásobníkem o objemu 210 litrů určeným pro rodinné domy.

Přejít na stránku výrobce

Logamax plus GB192i

S novou řadou kondenzačních kotlů Buderus budete na budoucnost připraveni i Vy. V novém kotli Logamax plus GB192i se snoubí léty prověřená kvalita s novými moderními technologiemi.

Přejít na stránku výrobce

Logamax plus GB192iT

Buderus představuje kondenzační kotel budoucnosti a nastavuje tak nová měřítka ve světě tepelné techniky. Nový kondenzační kotel Logamax plus GB192iT nabízí nejen atraktivní vzhled, ale také nízkou spotřebu energie a vysokou účinnost díky inovativní technologii.

Přejít na stránku výrobce

Máte zájem o naše služby v oblasti vytápění?

Neváhejte nás kontaktovat pomocí oranžového tlačítka.

Poptat nabídku


Chcete kalkulaci nebo více informací o řešení Vašeho projektu? Zajímají vás plynové kotle značky BUDERUS?
Klikněte ZDE či pište na e-mail: info@solidpb.cz, případně volejte na tel.: 604 54 55 56.
Nebo přijďte do showroomu SOLID na adrese Příbram VI – Březové Hory, Rožmitálská 129.