Kompletní instalace do otopného systému - Samsung EHS Mono HT Quiet 8kW

 Kompletní instalace včetně všech nutných komponent - vysokoteplotní tiché tepelné čerpadlo typu monoblok od společnosti Samsung s účinností A+++ 

Skladem
Kód: 294
199 900 Kč 173 826,09 Kč bez DPH
Kategorie: Tepelná čerpadla

instalace3

Kompletní instalace tepelného čerpadla do otopného systému, včetně všech nutných komponent!


EHS Mono HT Quiet

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo s nízkou hlučností EHS Mono HT Quiet je ideálním řešením při inovaci obytných prostor. Spojuje pokročilé funkce a nové technologie k dosažení vysokých teplot vody a nízké hladiny hluku. Stylově navržené tepelné čerpadlo je navíc schopno poskytovat optimální topný výkon i ve velmi chladném počasí (při teplotách až -25 °C)¹ a je konstruováno s ohledem na snadnou instalaci a údržbu.

• Integrované řešení pro vytápění a přípravu teplé vody
• Kompaktní velikost jednotky
• 2-zónové ovládání, vhodné pro podlahové vytápění a radiátory
• Teplota topné vody až 70°C teplota chladicí vody od 5°C
• Provozní rozsah vytápění do -30°C
• Hladina akustického tlaku jmenovitá 42 dB(A), noční režim 35 dB(A) (v 3m)
• Obsahuje ovladač a řídící sadu MIM-E03EN

Efektivní vytápění

EHS Mono HT Quiet je systém tepelného čerpadla, který přináší do vašeho domova energeticky účinné vytápění (SCOP* A+++)² a teplou vodu. K výrobě 5,0 kW energie spotřebuje pouze asi 1 kW elektřiny a zbytek shromažďuje ze vzduchu.³

*SCOP = sezónní koeficient výkonu.

ht schéma

Teplota horké vody až 70 °C

Mnoho domů po celé Evropě používá starší radiátory, které k efektivnímu vytápění místností vyžadují teplotu vody 65 °C nebo vyšší. Většina běžných tepelných čerpadel pracuje při teplotách mezi 55 až 60 °C.

Oproti tomu je nové tepelné čerpadlo EHS Mono HT Quiet schopno trvale zásobovat domácnost teplou vodou o teplotě až 70 °C pro účely vytápění domácností⁴. Může se tak stát vhodnou náhradou plynových kotlů, které poskytují vysokou teplotu výstupní vody.

Q2

35 d(BA) tichý provoz

Čerpadlo EHS Mono HT Quiet (s certifikací Quiet Mark), které je poháněno inovativními technologiemi ke snížení hluku, pracuje díky 4krokovému tichému režimu při hladinách hluku pouhých 35 d(BA)⁵. Venkovní jednotka tepelného čerpadla je vybavena dvouvrstvým systémem zvukové izolace s patentovaným designem Groove Grid Felt⁶, který účinně blokuje a pohlcuje hluk produkovaný kompresorem a vibracemi.

Q3

 

Prémiový design

Čerpadlo EHS Mono HT Quiet hladce splyne s exteriérem každé budovy. Dodává se v tmavě šedé barvě, která doplňuje současný designový trend moderních exteriérů budov. Venkovní jednotka,vysoká přibližně 1 m, je vybavena novou horizontální černou mřížkou, která stíní a skrývá její vnitřní mechaniku.

q4

Snadná montáž a servis

Venkovní jednotka EHS Mono HT Quiet je konstruována s ohledem na jednoduchou instalaci a údržbu. Vnitřní části tepelného čerpadla jsou snadno přístupné přes boční panel, který lze snadno sejmout uvolněním tří šroubů. To výrazně šetří čas a námahu během instalace a servisu.

Q5

 

Spolehlivý topný výkon při -25 °C

Toto tepelné čerpadlo je schopno zajistit 100% topný výkon⁸ i za extrémně chladného počasí (při teplotách až do -25 °C⁹). Jeho zvětšený tepelný výměník předává více tepla najednou a nový spirálový kompresor stlačuje chladivo pod vyšším tlakem, takže spolehlivě pracuje i při nízkých teplotách.

Q6

 

Specifikace

 

TYP JMENOVITÝ VÝKON ROZMĚRY (ŠxVxH) (mm) HMOTNOST kg PROPOJOVACÍ POTRUBÍ NAPÁJENÍ f/V/HZ ENERGETICKÁ ÚČINNOST
Topení (kW) Chlazení (kW) Ø mm EER COP
AE080BXYDEG/EU 8.0 8.0 1270x1018x510 126.0 28 1f/220-240/50 IV.70 5.00

 

 

 

Zpět do obchodu